Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search Map my Box(0)

Most viewed campsites:

ATC Margita a Ilona

Levice 75951x

Stredisko Kaluža

Kaluža 56704x

Kemp Kamenec

Kaluža 47879x

Penzión Kamence

Bobrovec 41829x

Best rated camps:

Camping Apartmany Sedliacky Dvor

Brezno-Rohozná 5 points

ATC Tatranská Štrba

Tatranská Štrba 5 points

Táborisko Krym Nová Kelča

Nová Kelča 5 points

Autocamping VAVRIŠOVO

Liptovský Hrádok 5 points


Last Booking:

Date from 2026-06-23 | Konibar Kemp pod jazerom Hodruša
3 miesta pre stany - 7 osôb

Date from 2026-06-23 | Autocamping Tajov
1 miejsce + 1 osoba + 1 pies

Date from 2026-07-18 | Zaruby Nature Resort RS Jahodník
4L chatky 54 Osoby4L chatky pro 3 osoby a 2 Deti

Date from 2026-07-30 | Kemping Rybníky Opatovce
1 stan1x4L

Date from 2026-06-20 | Areál AQUAREA Čierna Voda
1stan 2 dospelé osoby 2deti 1 auto Áno 3osoby

Date from 2026-07-02 | Kemp Ormet Teplý Vrch
4 stany, 4 autá2x elektrická pripojka

Date from 2026-06-22 | camping.bratislava.sk

Date from 2026-06-20 | Auto Camping Dubník - kemp 53
Jeden stan, 3 osoby,pes1 miesto, elektrina, voda

Date from 2026-07-06 | KEMPING SLNEČNÉ JAZERÁ
1 miesto ,3 osoby s elel.prípojkou

Date from 2026-06-20 | Vinianske jazero
1 stan

Discussion and reviews

Táborisko Vodný mlyn, Jelka

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Táborisko Vodný mlyn

District: Galanta
22. 07. 2020
From: Natalia

Dobry den, preposielam správny kontakt na táborisko, pripadné rezervácie a pod. ‭0905 125 972‬

Táborisko Vodný mlyn

District: Galanta
27. 08. 2019
From: Rado Prsky

Pocas splavu M.Dunaja sme "prespali" resp. prebdeli 1 noc. Velke sklamanie a potvrdenie si standardu slovenskych kemnpov, ktore funguju cez vikend ako velka diskoteka, kde je len tazko si predstavit, ze sa da vyspat s detmi. Tomuto kempu sa urcite na noc vyhnem! Inak pozitivne, bolo ze majitel po zatvoreny restauracie cca o 23.00, odomkol na noc, ktore su normalne na 50centovu mincu.

Táborisko Vodný mlyn

District: Galanta
24. 07. 2017
From: Abakus

Myslím že vyberac za stany nás pekne odrbal. Že vraj 6,50 za stan, ale keď sme skupina (6stanov) tak za 5 ...

Táborisko Vodný mlyn

District: Galanta
30. 08. 2016
From: Jelka Taborisko SMUTOK

Ahojte,

takze v rade prvom, prenocovanie islo hore 5€ / stan.
Doplatite si za toaletu 1navsteva = 0.5€.
Sprcha s vodou ohriatou v plastovej nadobe 1 pouzitie = 1,5€.
Ak to spocitam tak na noc osobu okolo 5 €.

Vhodny pre rodiny s detmi.
Bohuzial sem sa to dostalo za 10 rokov , že je nemožné si zahrať na gitarke po 22:00, lebo tam chodia s 1 -2 ročnými deťmi. Nakoniec sa z nich stávajú agresívny obranársky rodičia.

Tak gratulujem Táborisku Jelka pri Vodnom mlyne.
Budú tam mať rodiny s deťmi, ale bohužiaľ oni útratu v bufetoch nespravia.

Nie sú schopní ani napísať základné pravidlá.

Chodil som 10 rokov od 2006, pravidelne nosil partie zo všetkých kolektívov v ktorých som sa pohyboval.

Po poslednej skúsenosti určite NIE.

Sú aj iné a oveľa krajšie, premyslenejšie a úprimnejšie miesta.

Táborisko Vodný mlyn

District: Galanta
22. 08. 2016
From: stano

Pekne miesto, ale zial kempuje sa tu na divoko, chyba prevadzkovy poriadok ci pritomnost spravcu. Ten pride len rano povyberat peniaze (a za jeden stan pytal 8 eur - aug 2016). Karavany ci auta by tam byt nemali ale vacsinou tam su a najdu sa aj mladici s karavanom co tam pridu urobit zadarmo diskoteku do noci a vobec ich nezaujima, ze niekto sa tam prisiel vyspat - respektive takym sa vyhrazaju, ze im podpalia stany. Ak nahodou niekomu napadne zavolat policiu, ta ak aj pride, vacsinou len skonstatuje, ze kemp nie je oficialny a nachadza sa mimo obce, takze nemaju na zaklade coho zasiahnut.

Táborisko Vodný mlyn

District: Galanta
10. 06. 2010
From: Mira

Neda sa snad ani na minutu zaspat! Celu noc bola diskoteka az do rana, ozrali mlady nam ukradli varic, prepalili a zborilio niektore stany, boli agresivny a nechutny. Policia odmietla zasiahnut. Je to jedna mafia, ak len mozna nechodte tam. A neplatte za kemp, ked nieste spokojeny. Je to nadherne miesto, skoda, ze si tam nevedia urobit poriadok.