Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Most viewed campsites:

ATC Margita a Ilona

Levice 75951x

Chatová Osada Vincov les

Sládkovičovo 66953x

Autokemping Kesov

Poľný Kesov 66166x

Best rated camps:

Agrokemping Sedliacky Dvor

Brezno-Rohozná 5 points

Táborisko Krym Nová Kelča

Nová Kelča 5 points

ATC Tatranská Štrba

Tatranská Štrba 5 points

Autocamping VAVRIŠOVO

Liptovský Hrádok 5 points


My viewed:

Camping Modrá Farma

Pliesovce Banskobystrický kraj

Chatová Osada Vincov les

Sládkovičovo Trnavský kraj

Camping Belá Nižné Kamence

Belá Žilinský kraj

Kemp U lastovičiek

Reca Bratislavský kraj

Autocamping Podlesok

Hrabušice Košický kraj

Last Booking:

Date from 2026-06-15 | CAMPING DUNAJEC
1 miesto pre stan1 miesto bez el. prípojky, nie veľmi frekventovanéNieNie

Date from 2025-12-16 | camping.bratislava.sk

Date from 2026-01-04 | Snowparadise Veľká Rača
parkovacie miesta, EL, voda, odpad 2+2

Date from 2026-08-18 | Stellplatz - Čilistov
1 place with electricity for a mobilhome en 2 adults

Date from 2026-05-29 | camping.bratislava.sk
Chatka

Discussion and reviews

Autocamping Slanická Osada, Námestovo

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Autocamping Slanická Osada

District: Námestovo
30. 07. 2020
From: Eva

Rok 2020 -až ma srdce zabolelo.V kempe zaparkované poľské karavany ktoré sú tam cele leto aj keď oni tam niesu.Zaberajú miesto,veľky problem najsť miesto pre karavan či stan. Uplne nevhodne na kempovanie s deťmi.Kemp plny nadavajucich Poliakov, ktorí robili randál celú noc a ráno v tom pokračovali.Hluk zo skútrov na vode. Mala som pocit že som v Poľsku a nie oni u nás. Obsluha v bare /pokiaľ tam bola lebo väčšinou bolo zatvorené. - /uprednostňovala Poliakov.Po siedmej večer načapovali len ak ste na nich prehovorili po poľsky. No smutne.Áno chápem za všetkym je biznis. Škoda že si takto zapredávame a nechame ničiť naše krásne Slovensko.

Autocamping Slanická Osada

District: Námestovo
13. 08. 2015
From: Simona

Prave sa Nachadzam v kempe a je to tu o nicom nato ze clovek si tu zaplati je to tu zle . Zenskych sprchach netece tepla voda uz som tu 4 den a tepla voda nesla. Plaž je otrasna , je to tu neupravene .Neodporucam

Autocamping Slanická Osada

District: Námestovo
30. 07. 2013
From: Michal

Boli sme tu na jednu noc a 2 dni. Vcelku pekné prostredie, ale stanovanie blízko cesty - za stromami. Čisto, všade tráva, sociálne zariadenia celkom čisté. Keď sme boli my, bolo kľudne a ticho. Jediným vážnejším negatívom bolo kosenie trávy v podvečerných hodinách. Ale inak odporúčam.