Súbory cookie zlepšujú funkciu stránok, používaním týchto stránok súhlasíte s použitím cookie viac info
Úvod Mapa Recenzíe Počasie Prihlásiť Informácie Schránka(0)
Hľadať Mapa Schránka(0)

Najviac zobrazované:

ATC Margita a Ilona

Levice 75951x

Stredisko Kaluža

Kaluža 56704x

Kemp Kamenec

Kaluža 47879x

Penzión Kamence

Bobrovec 41829x

Najlepšie hodnotené:

Camping Apartmany Sedliacky Dvor

Brezno-Rohozná 5 bodov

ATC Tatranská Štrba

Tatranská Štrba 5 bodov

Táborisko Krym Nová Kelča

Nová Kelča 5 bodov

Autocamping VAVRIŠOVO

Liptovský Hrádok 5 bodov


Nové rezervácie:

Termín od 2026-07-04 | Beach Bar Rezort Zelená voda
4L chatka 4 osoby

Termín od 2026-07-08 | Kemp Divín
4 osoby

Termín od 2026-07-10 | Letovisko Kurinec
1 stan velky

Termín od 2026-06-26 | Státie pre caravany pod farou
1 miesto auto s privesom 2,dosp,2deti el.pripojka

Termín od 2026-07-10 | Kemp Ormet Teplý Vrch
1 miesto stan 2 dospelí + 3 deti1 miesto s elektrickou pripojkou na 230V

Termín od 2026-06-26 | Státie pre caravany pod farou

Termín od 2026-07-18 | Autocamping Varín
Srub,2 osoby,pes

Termín od 2026-06-18 | Camping Manínska tiesňava
4 osoby + 1 stan (1 noc)

Termín od 2026-07-03 | Beach Bar Rezort Zelená voda
5l domek 4 osoby

Termín od 2026-06-26 | Camp PACHO****
1 miesto pre 4 miestny stan (2 dospelé osoby+ 2 deti+1 pes)+1 auto pri stane Kia Ceed Sw

Recenzíe, názory, diskusia

Camping Moongarden, Kovačovce

Tu môžete vložiť Váš príspevok aj s fotografiou, kde ste boli, čo ste videli.. Vložiť novú recenziu »

Camping Moongarden

Okres: Banská Bystrica
26. 04. 2025
Od: Peter

Veľmi útulný, udržiavaný tichý kemp v krásnom prostredí. Prevádzkovatelia sú veľmi milí Holanďania (angličtina, nemčina trochu potrebná) ktorý tam zároveň bývajú. Tento kemp nieje robený kvôli ziskom, ale srdcom pre pohodu a psycho hygienu návštevníkov. Nájdete tu to, čo veľa kempom chýba (duša). Určite odporúčam a isto sa tam vrátime.

Camping Moongarden

Okres: Banská Bystrica
14. 08. 2021
Od: Jürgen Günther

Wir waren im Juli 21 da , sehr schön ruhig, sauber, nette Betreiber und abends mit dem Rad mal eben nach Ungarn ins Restaurant